منو اصلی
.:: آرشیو اخبار ::.
 
هیِِِئت اندیشه ورز
سلسله جلسات هیئت اندیشه ورز اساتید
37 امین جلسه هیئت اندیشه ورز اساتید هر هفته یکشنبه ها ساعت 10 در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد.
روز دانشجو
جشن روز دانشجو
برنامه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و پخش سرود ملی آغاز شد . در این برنامه جناب آقـای دکتر وثوقی ، ضمن خـوشـامدگویی و گرامیداشت روز دانشجو ، با بیان تاریخچه حادثه روز 16 آذر سال 1332، به دانشجویان متذکر شدند که همیشه باید پیرو خط رهبری و حماسه سازان آن سالها باشند.
اجلاس سراسری نماز
پیام مقام معظم رهبری به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز
رهبر معظم انقلاب فرمودند: نماز آنگاه که با خشوع و حضور گزارده شود جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل میکشاند و اعتلاء می‌بخشد.
مهدویت
سه شنبه های مهدوی
برگزاری سه شنبه های مهدوی زمان بسیار مناسبی برای اشنایی ،دانشجویان با این تفکر بسیار مهم و ارزشمند شیعی می باشد.
دیدار با خانواده جانباز
دیدار با خانواده ی محترم جانباز جناب آقای رضا پور
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، حاج آقای رحیمی معاونت محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از بسیجیان با خانواده جانباز دیدار کردند.
هفته بسیج
غبار روبی از مزار شهدای گمنام
مزار شهدا به مناسبت هفته بسیج روز سه شنبه 97/09/06با حضور بسیجیان و جمعی از پرسنل و اساتید دانشگاه ،غبار روبی گردید.
جلسه هم اندیشی اساتید
وثوقي مطلق گفت/ لزوم بكار گيري راهبرهاي تشويقي و بصيرتي در اجراي آیین‌نامه عفاف و حجاب
جلسه هم اندیشی اساتیددر بررسی آیین نامه جدید عفاف و حجاب در مورخ 97/08/29با حضور پر شور اساتید و ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.
ازدواج دانشجویی
شروع ثبت نام ازدواج دانشجویی
همزمان با روز ازدواج پیامبر اکرم (ص) و حضرت خدیجه ثبت نام بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی کل کشور در سامانه ezdevaj.org شروع شد.
دانشجو کارشناسی روانشناسی و ایده پرداز کلینیک روانشناسی مطرح کرد:
حمایت مسئولین تأسف‌بار است
فرشاد صمدی دانشجو کارشناسی روانشناسی و ایده پرداز کلینیک روانشناسی در گفت‌وگو با دانشجونیوز گفت: قصد ما فراهم کردن مکانی برای مشاوره دادن در تمام زمینه‌های روانشناسی و روان‌شناختی است اعم از مشاوره تحصیلی، ازدواج و همچنین مشکلات روان‌شناختی نظیر ترس یا وحشت‌زدگی، ما امیدوار هستیم که این کلینیک بتواند به مکانی برای ارتقای سلامت روحی و فکری دانشجویان تبدیل شود
افتتاحیه نمایشگاه سلامت و تندرستی:
افتتاح نمايشگاه سيب سبز در واحد بجنورد
نمایشگاه سيب سبز با شعار "سلامتي براي همه، در همه‌جا و در هر مکان" هم‌زمان با هفته سلامت با حضور سرپرست واحد بجنورد و ديگر مسئولان دانشگاهي و استاني در خانه فرهنگ و هنر اين واحد دانشگاهي افتتاح شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>