منو اصلی
اخبار > BP طرح «شفا» خراسان شمالی در انتظار تائید نهایی هیات امنا/ 42 درصد پیشرفت ساختمان مرکز رشد واحد بجنورد
 


  چاپ        ارسال به دوست

فیروزنیا:

BP طرح «شفا» خراسان شمالی در انتظار تائید نهایی هیات امنا/ 42 درصد پیشرفت ساختمان مرکز رشد واحد بجنورد

به گزارش «بچه های مسجد»، دکتر علی فیروزنیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا درباره پیشرفت عمرانی طرح شفا دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی، اظهار کرد: «شهرک فناوری آزاد خراسان شمالی 21 بهمن 94 در زمینی به مساحت 6/38 هکتار در سایت گلستان‌شهر بجنورد کلنگ‌زنی شد».

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی ادامه داد: «قرارداد دیوارکشی با پیمان‌کار مربوط منعقد شده که به دلیل شرایط نامساعد جوی اجرای عملیات متوقف مانده است؛ با مساعد شدن آب و هوا دیوارکشی انجام خواهد شد.»

 به گفته وی، امتیاز آب، برق، گاز و تاسیسات طرح شفا گرفته و کارهای زیربنایی آن نیز انجام شده و طرح توجیه کسب و کار (BP) طرح شفا خراسان شمالی از سوی پیمانکار نوشته و به هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان ارسال شده است که در جلسه 27 دی طرح به رای‌گیری گذاشته خواهد شد.

این مسئول دانشگاهی معتقد است که در صورت تامین منابع مالی پروژه، تکمیل آن سرعت بیشتری خواهد داشت چراکه تکمیل نهایی همه فازهای پروژه شفا شاید حدود 10 سال به طول بینجامد.

فیروزنیا اضافه کرد: «در این شهرک ایجاد مجتمع صنفی و خدماتی، ساخت مسکن کارکنان و اعضای هیات علمی استان، احداث گلخانه، محل استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و هسته‌های فناور و... پیس‌بینی شده است؛ BP این طرح نهایی شده و در صورت تصویب آن در جلسه هیات امنای استان این بخش‌ها راه‌اندازی خواهد شد.»

رئیس واحد بجنورد ادامه داد: «ساختمان مرکز رشد این واحد هم تاکنون 42 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در حال تکمیل است».

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی درباره دیگر پروژه‌های عمرانی نیمه تمام استان نیز گفت: «پروژه مجتمع ورزشی واحد شیروان در سوله ورزشی به مساحت 2 هزار و 500 متر مربع در حال احداث است و تاکنون 35 درصد پیشرفت داشته که امیدواریم تا سال آینده به بهره‌برداری برسد».

منبع: آنا


١٥:٣١ - سه شنبه ١٤ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٣١٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٨


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج