منو اصلی
اخبار > فتنه 88 خسارت‌های زیادی را وارد کرد که از یادها نخواهد رفت
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد در جمع دانشجویان استان:

فتنه 88 خسارت‌های زیادی را وارد کرد که از یادها نخواهد رفت

به گزارش «بچه های مسجد»، دكتر علی فیروزنیا رئيس واحد بجنورد و دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي گفت: انقلاب  ما فراز و نشیب‌های زیادی را از ابتدای انقلاب اسلامی از حوادث ترکمن‌صحرا گرفته تا حادثه نوژه، مسائل کردستان و جنگ را پشت سر گذاشته است.

فيروزنيا اظهار كرد: یکی از تلخ‌ترین حوادث بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، به‌طور حتم حوادث بعد از انتخابات هفت سال قبل بوده است  كه البته مردم غیور ما در حماسه 9 دی به صحنه آمده و مهر باطل را به همه وقایع این دوران زدند.

وي اظهار كرد: با توجه به اينكه هیجانات و اتفاقات فروکش کرده است از این‌رو می‌بایست در یک فضای منطقی و علمی، موضوع مورد بررسي قرار گيرد و به ‌طور حتم بهترین محل برای بررسی اين موضوع، دانشگاه‌ها هستند.

فيروزنيا افزود: دلسوزان انقلاب باید بنشینند و وقایع بعد از انتخابات 88 و فتنه این سال را به‌ صورت علمی بررسی كنند و در اختیار دانشجویان قرار دهند تا از تکرار اينگونه وقايع جلوگیری شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گفت: حوادث بعد از انتخابات 88 خسارت‌های زیادی را به وجود آورد که فراموش شدني نيست ولي مردم غيور ايران اسلامي در 9 دی پای صحنه آمده و حماسه بزرگ و ماندگاری را در راستای حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم زدند.

منبع: آنا


١٤:٢٥ - چهارشنبه ٨ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٢٤١٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٧


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج