منو اصلی
اخبار > تشبیه سران فتنه به حر(ع) و درخواست برای آزادی آنان بیجاست/ حر توبه کرد و برای جبران آمد اما آقایان حاضر به عذرخواهی نیستند
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرمانده سپاه خراسان شمالی در همایش 9دی دانشگاه:

تشبیه سران فتنه به حر(ع) و درخواست برای آزادی آنان بیجاست/ حر توبه کرد و برای جبران آمد اما آقایان حاضر به عذرخواهی نیستند

به گزارش «بچه های مسجد»، سردار سید حسن مرتضوی عصر امروز در جمع دانشجویان استان خراسان شمالی در دانشگاه آزاد بجنورد بیان داشت: انقلاب ما با سایر انقلاب‌ها متفاوت‌تر است  و راز و رمز ماندگار انقلاب اسلامی وجه تمایز ما با سایر انقلاب‌ها است.

وی با بیان اینکه افرادی که قبل از انقلاب دغدغه اسلام را داشته، دغدغه‌هایی هم بعد از انقلاب را داشتند افزود: سپاه به عنوان مولود انقلاب که بر گرفته از نظام اسلامی بوده ماموریت‌های مختلفی را برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و حفظ نظام اسلامی در برابر تهدیدات، ترورها داشته است.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)خراسان شمالی گفت: در همین راستا سپاه کودتاهای مختلفی که در دستور کار دشمن بوده است را خنثی کرده است.

وی تاکید کرد: خیلی از این‌ها می‌توانست باعث سقوط کشور شود اما با حضور قاطعانه سپاه این اتفاقات و برنامه‌ها خنثی شد.

سردار مرتضوی با تاکید بر اینکه فتنه 88 یکی از پیچیده‌ترین فتنه‌هایی بوده که بر نظام اسلامی گذشت تصریح کرد: اساسا پیچیدگی از این جهت بود که داخلی‌ها و خارجی‌ها در هم تنیده شده بود و مشکلات جدی را برای نظام اسلامی به وجود آورده بودند.

وی گفت: در فتنه 88 شعارهای حق با محتوای باطل، باعث شد تا فضای فتنه سنگین غبارآلود شده و تشخیص حق و باطل دشوار شود و بسیاری از خواص در این  فضا مردود شدند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)خراسان شمالی اظهار کرد: بعد از گذشت ماه‌ها از فتنه 88 حماسه بزرگ مردمی صورت گرفت و مردم بصرت خود را به نمایش گذاشتند.

وی گفت: ما در ایام فتنه 88 شاهد حضور سرویس مختلف جاسوسی و بیگانگان بودیم و در اعترافات اوباما هم به وضوح این موضوع را داریم.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)خراسان شمالی تصریح کرد: هشت ماه زمان سپری شد و فتنه‌گران از خطوط قرمز گذر کردند و خسارت‌های زیادی را وارد کردند.

وی گفت: سپاه و بسیج به عنوان نیروی انقلاب وارد عرصه شده و به عنوان یک وظیفه ذاتی عمل کرد و در نهایت  مردم  با  حماسه 9 دی به قضایا پایان دادند.

سردار مرتضوی  اظهار کرد: همه مردم ما بسیجی بوده و پای صحنه آمده و به ندای رهبری لبیک گفته و با حماسه 9 دی بصیرت خود را برای جهانیان به نمایش گذاشته و نشان داد.

وی با یادآوری اینکه فتنه‌های بزرگ‌تری در راه است افزود: مادامی که انقلاب ما در همین مسیر است و منافع دشمن را نشانه رفته، طبیعی است که آنان هم علیه ما توطئه می‌کنند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)خراسان شمالی با اشاره به سکوت سران فتنه در قبال حوادث و خسارات‌هایی که به بار آوردند گفت: سران فتنه هم بعد از گذشت هشت‌سال از مردم عذرخواهی نکردند و از سویی تاکنون با آنان با رافت اسلامی رفتار شده است.

وی تاکید کرد: اگر ما می‌خواهیم حافظ ارزش‌ها باشیم باید بصیر هم باشیم و ما همواره حافظ انقلاب اسلامی بوده و با مدیریت و رهبری مقام معظم رهبری به رسالت خود عمل می کنیم.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)خراسان شمالی گفت: همواره انسجام و آمادگی لازم برای برخورد با فتنه‌های بزرگ‌تر توسط سپاه ایجاد شده است.

منبع: دانشجویان بیدار


١٣:٢٠ - چهارشنبه ٨ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٢٣٨٦    /    تعداد نمایش : ٢١٠


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج