منو اصلی
اخبار > اعلام لغو کلاس چند لحظه قبل شروع! / برخی اساتید که اتلاف پول و عمر دانشجو برایشان مهم نیست
 


  چاپ        ارسال به دوست

معرفی کانال تلگرامی وضعیت کلاسهای دانشگاه آزاد بجنورد؛

اعلام لغو کلاس چند لحظه قبل شروع! / برخی اساتید که اتلاف پول و عمر دانشجو برایشان مهم نیست

از گنبد برای شرکت در کلاسم راه افتادم و ساعتها داخل اتوبوس بودم، وقتی رسیدم دانشگاه (آزاد بجنورد) تازه متوجه شدم کلاس لغو شده و چون جایی را برای ماندن در بجنورد ندارم باید دوباره به شهرم بازگردم.

به گزارش «بچه های مسجد»، اینها صحبتهای دانشجویی بود که سه شنبه گذشته با ناراحتی وارد دفتر تحریریه خبری "بچه های مسجد" شد و از ما خواست که مشکلش را پیگیری کنیم که در واقع مشکل خیلی از دانشجویان است، یعنی اطلاع رسانی ضعیف لغو کلاسها!

 

باید هرچه سریعتر فکری برای اطلاع رسانی بموقع لغو کلاسها اندیشیده شود

این دانشجو که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگار ما ادامه داد: علی رغم اینکه در روز ختم مادربزرگم از خانواده بعلت داشتن کلاس تخصصی عذرخواهی کرده و خود را به کلاس رساندم تازه متوجه شدم کلاس لغو شده و وقت و انرژی و هزینه بی خودی صرف کرده ام.

این دانشجوی رشته عمران با اشاره به اینکه اطلاع رسانی لغو کلاسها انجام نمی شود و اگر بشود دیرهنگام و بعد از آمدن دانشجو به دانشگاه است، اظهار کرد: حالا که دانشجویان وظیفه خود را انجام داده و هزینه و عمر را صرف می کنند اساتید و دانشگاه هم به وظیفه شان درست عمل کنند.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم هرچه سریعتر فکری برای اطلاع رسانی لغو کلاسها بصورت غیر حضوری و اینترنتی یا مثلا با کانال تلگرامی اندیشیده شود چرا که دانشجویان غیربومی دانشگاه کم نیستند.

در ادامه خبرنگار «بچه های مسجد» سراغ آقای محمود غلام نژاد مسئول امور برنامه ریزی کلاسها رفته است و توضیحات وی را در این خصوص به شرح زیر دریافت کرده است.

 

کانال تلگرامی آنلاین برای اطلاع وضعیت کلاسها

غلام نژاد در خصوص راههای اطلاع از لغو کلاسها گفت: یکی از این راهها برد آموزشی است که هر صبح بروزرسانی می شود و دانشجویان در هنگام ورود و خروج می توانند با بررسی آن از وضعیت کلاسها آگاه شوند.

وی افزود: همچنین کانالی در تلگرام به آدرس @FacultyOfEngineering ایجاد شده که دانشجویان می توانند با عضویت در آن بصورت غیر حضوری از وضعیت کلاسها با خبر شوند.


علت تاخیر در انتشار وضعیت کلاس اطلاع دیرهنگام اساتید است

مسئول امور کلاسها در پاسخ به این سوال که اطلاع رسانی لغو کلاسها چند ساعت قبل از زمان آغاز کلاس انجام می شود، گفت: هر زمان که اساتید محترم به بنده اطلاع دهند بدون وقفه در برد آموزشی و کانال تلگرامی اطلاع رسانی می کنم و علت تاخیر در انتشار اطلاع دیرهنگام اساتید است.

وی اظهار کرد: به طور مثال استاد مربوطه دانشجویی که با شما مصاحبه کرده است یک ساعت قبل از لغو کلاسشان تازه به بنده اطلاع دادند که آن ساعت در دانشگاه حضور ندارند.

محمود غلام نژاد در پاسخ به این سوال که چقدر از دانشجویان عضو این کانال هستند و چقدر رضایت دارند گفت: تا کنون 380 نفر عضو کانال هستند و رضایت کامل دارند.

 

وی در خصوص اینکه آیا تدبیری برای تبلیغ کانال اندیشیده شده است، بیان کرد: پرینت آدرس کانال روی شیشه دفتر امور کلاسها نصب شده و در پایان پیامها کانال لینک عضویت کانال درج شده است تا اعضا بتوانند به دیگر دوستان کانال را معرفی کنند.

 

تهیه گزارش از خبرنگار افتخاری «بچه های مسجد»: آقای امیر گریوانی


١٣:٤٥ - شنبه ٤ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٥١١٧٢٨    /    تعداد نمایش : ٤٨٥


امتیازدهی
کاربر مهمان
1395/10/04 14:1
1
0
بیکارین رفتین راجع به این موضوع گزارش گرفتین، من که از شیروان میام اگر بشنوم یک کلاسمان کنسل شده و تعطیل شدیم میریم خونه بهترین خبر اون روزمه! شوخی کردما، جدی نگیرین!
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج