منو اصلی
اخبار > جان نثار: دانشگاه به مدیریت دانشجویان اعتماد کند/ آبروی دانشگاه آبروی ماست!
 


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر جدید کانون های فرهنگی دانشگاه منصوب شد

جان نثار: دانشگاه به مدیریت دانشجویان اعتماد کند/ آبروی دانشگاه آبروی ماست!

در ترم جاری سال تحصیلی جدید 95-96 سید امیر حسین جان نثار بعنوان دبیر کانون های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد از سوی اعضای این کانونها انتخاب شد.

در ادامه خبرنگار ما سراغ او رفته است و توضیحاتی را در خصوص پیشینه فعالیت ها و برنامه های آینده اش جویا شده که در ادامه می خوانید.

دبیر جدید کانون های فرهنگی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار «بچه های مسجد» خود را چنین معرفی کرد: سید امیرحسین جان نثار دانشجوی رشته روانشناسی ترم 3، دبیر کانون های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد واحد بجنورد و مدیر ناظر کانون های استان هستم.

وی در خصوص پیشینه فعالیت هایش اظهار کرد: بنده در زمینه فعالیت های خوشنویسی، بازیگری و فیلم سازی فعالیت هایی را داشته و دارم، از جمله گویندگی و مجری گری در صدا و سیمای استان خراسان شمالی.

جان نثار از نحوه انتخابش در این مسئولیت چنین توضیح داد: به دلیل اینکه مسئول پیشین کانون ها آقای احسان ادیبان در حال فارغ التحصیلی هستند احساس می کنم دوستان کانون ها به واسطه تجربیات اجرائی ام در صدا و سیما و تئاتر مرا انتخاب کردند.

وی در پاسخ به این سوال که برنامه های آینده شما برای کانون ها چیست، گفت: چون بنده هم اکنون خارج از دانشگاه نیز در زمینه های هنری مشغول فعالیت هستم دغدغه اصلی ام توسعه برنامه های فرهنگی و هنری دانشجویی است.

این دانشجوی هنرمند در ادامه در خصوص نحوه حمایت و تعامل دانشگاه از کانون های فرهنگی تصریح کرد: بحمدالله دانشگاه از کانون ها حمایت می کند اما بصورت کمرنگ، با این حال مشکل خاصی در فعالیت ها نداریم.

وی با اشاره به اینکه انتظار من از دانشگاه بعنوان دبیر کانون های فرهنگی این است که به مدیریت دانشجویان اعتماد بیشتری داشته باشند و ما را غریبه نپندارند، گفت: مسئولین گرامی مطمئن باشند که ما دانشجویان کاری که باعث شرمندگی دانشگاه بشود نمی کنیم چرا که آبروی دانشگاه، آبروی ماست.

 

 خبرنگار افتخاری «بچه های مسجد» : آقای امیر گریوانی


١٤:٠٦ - چهارشنبه ١ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٥١١٥٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٤


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج