منو اصلی
.:: آرشیو اخبار ::.
 
از گوشه و کنار دانشگاههای استان؛
موج بیکاری تحصیلکرده های خراسان شمالی
می گوید که به اصرار خانواده به دانشگاه رفتم تا از خواهر و برادرم عقب نمانم. 21 ساله است و می گوید: دیپلم ریاضی دارم و درس هایم هم در دوره دبیرستان خوب بود اما علاقه ای به ادامه تحصیل نداشتم ولی چون خانواده ام همه تحصیلکرده اند به اصرار آن ها به دانشگاه رفتم و هیچ هدفی هم از تحصیل ندارم.
دانشجوي واحد بجنورد به عنوان بهترین کوراش کار مرد دنیا در سال ۲۰۱۶ معرفي شد
مصطفي دليريان دانشجوي تربيت بدني واحد بجنورد از سوي فدراسیون جهانی کوراش به عنوان بهترین کوراش کار مرد دنیا در سال ۲۰۱۶ میلادی انتخاب و معرفی کرد.
بعلت رحلت آیت الله هاشمی؛
زمان امتحانات لغو شده دانشگاه آزاد بجنورد اعلام شد+عکس
مدیریت آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد زمان امتحانات لغو شده دانشگاه را برای دانشجویان فنی، انسانی و علوم پزشکی اعلام کرد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی:
دانشجویان، مشتریان اصلی خرید شیشه
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی ثروت اندوزی را علت اصلی اقدام عمده فروشان به فروش مواد مخدر و همچنین بیکاری، زیاده خواهی و تهیه پول استعمال مواد مخدر را نیز علت اصلی اقدام خرده فروشان به فروش مواد مخدر در استان برشمرد.
ناراحتی دانشجویان از بازه کوتاه برگزاری امتحانات؛
12 روز برای اخذ کل امتحانات 4 هزار دانشجوی واحد بجنورد!/ از 3 امتحان در یک روز تا بخشنامه غیرمنصفانه سازمان مرکزی
یکی از مهمترین مشکلاتی که دانشجویان دانشگاه آزاد بجنورد در فصل امتحانات با آن دست و پنجه نرم می کنند فاصله بسیار اندک میان امتحانات و بعضا متوالی و در یک روزبودن چند امتحان در برخی از رشته هاست.
این داستان «روستای میرزا عباس»(1)
روایتی از اردوهای جهادی یک روزه دانشجویان استان/ آب هست، اما وِل است!
پشت محتمل ترین تپه ی مورد اشاره ی راهنما را گرفته بودیم و بعد دو کیلومتر، به جای توده ی سنگ، رسیده بودیم به یک آبادی. «روستای میرزا عباس». روستایی در منطقه ی مانه و سملقان خراسان شمالی. یعنی حدود یک مقدار کمتر از 200 کیلومتری بجنورد، به سمت ترکمنستان،باز امروز رفتیم به میرزا عباس....
متناسب نبودن آمار مشاوران دانشگاه ها با دانشجویان؛
غربت مراکز مشاوره دانشجویی در خراسان شمالی
اما این مراکز در دانشگاه های استان پاسخگوی نیاز هزاران دانشجو نیست و تعداد کارشناسان آن قدر کم است که بعضی قید مراجعه به مراکز مشاوره را می زنند و برخی هم در این مورد ابهاماتی دارند.
فلیم// تئاتر دانشجویی «فریاد خاموش» با موضوع فتنه88 در دانشگاه آزاد بجنورد
در ادامه فیلم کامل تئاتر دانشجویی «فریاد خاموش» با موضوع فتنه88 که در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در دانشگاه آزاد بجنورد برگزار شد را مشاهده می کنید.
همتیان در گفتگو با «بچه های مسجد» عنوان کرد:
دانشجویانی که شهریه نپرداخته اند می توانند اولین امتحان خود را شرکت کنند/ تلاش دانشگاه برای محروم نشدن دانشجو از امتحان+انواع وام دانشجویی
مسئول امور شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گفت: دانشجویانی که موفق به پرداخت شهریه خود تا پیش از شروع امتحان نشده اند شرکت در اولین امتحان برای آنان منعی ندارد.
فیروزنیا:
BP طرح «شفا» خراسان شمالی در انتظار تائید نهایی هیات امنا/ 42 درصد پیشرفت ساختمان مرکز رشد واحد بجنورد
دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی گفت: «طرح توجیه کسب و کار پروژه شفا استان آماده شده است و در صورت تایید در جلسه هیات امنای این دانشگاه مراحل ساخت بخش‌های مختلف شهرک فناوری آزاد آغاز خواهد شد.»

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>